Ansatte

Sentralbord: 46 44 07 00

Kontoret er åpent  kl 08:00 til 16:00

Åpningstider i påsken: mandag og tirsdag 0900-1500, onsdag 0900.1300.

Ta gjerne kontakt med oss på nettstudier@ecademy.no eller bruk skjemaene fra Kontakt oss

Vi strekker oss langt for å være tilgjengelige. Hvis vi ikke svarer på sentralbordnummeret utenom ordinær kontortid sender du en mail til nettstudier@ecademy.no eller direkte til den du ønsker kontakt med. Du kan også poste en melding på Facebookprofilen vår.

Kjell_250_2797

Kjell Rosland

Stilling: Daglig leder
Mobil: 416 86 906
E-post:kjell@ecademy.no

Astrid_250_2707

Astrid de Mora

Stilling: Rektor
Mobil: 950 40 653
E-post: astrid@ecademy.no

Hege_250_2680

Hege Børke Lillekroken

Stilling: Studierådgiver
Mobil: 995 85 026
E-post: hege@ecademy.no

Kristin_250

Kristin Hennum Storflåten

Stilling: Administrativ koordinator
Mobil: 903 69 330
E-post: kristin@ecademy.no

Jarle_250_2875

Jarle Lyngby

Stilling: Økonomiansvarlig
Mobil: 452 96 059
E-post: jarle@ecademy.no

Eigil_250_2784

Eigil Norén

Stilling: Fag- og utviklingssjef
Mobil: 934 05 569
E-post: eigil@ecademy.no

Mohamed_250_2619

Mohamed Musaui

Stilling: Kontormedarbeider
Mobil: 904 19 921
E-post: mohamed@ecademy.no